У Білій Церкві мати залишила дворічну дитину напризволяще і пішла пиячити
Малолітнього хлопчика у спідній білизні знайшли у під'їзді сусіди.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/11/childrens-eyes-g4102ae7a6_1280.jpg)
Про це повідомила пресслужба поліції Київської області.
Зазначається, що 21 листопада ввечері до поліції Білої Церкви зателефонували стурбовані сусіди, які повідомляли, що в під’їзді будинку лише в одній білизні знаходиться малолітня дитина.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/11/260064874_4586141781440958_3948432996466296384_n.jpg)
Правоохоронці, які прибули на місце, встановили, що 32-річна мати вкотре залишила свого дворічного сина вдома та пішла розпивати алкоголь з друзями. Залишившись наодинці, дитина відчинила двері з квартири і пішла шукати матір у самому спідньому і без взуття.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/11/260149398_4586141704774299_6293124470654732186_n.jpg)
При цьому, горе-матір не в перше залишила хлопчика самого вдома заради випивки. Так, наприкінці вересня жінка розпивала спиртне у компанії, тоді як її син вийшов на пошуки матері у двір без одягу лише з однією пустункою.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/11/260121885_4586141724774297_8342351383398394621_n.jpg)
Наразі дитина знаходиться у реабілітаційному центрі, а жінку мають викликати комісію з захисту прав дітей. Разом з тим, правоохоронці склали відносно неї протокол за неналежне виконання нею батьківських обов’язків.
Нагадаємо, в Обухові вчительку, яка раніше працювала в місцевій школі №5, а цьогоріч перейшла в Академічний Ліцей №4, підозрюють у цькуванні дітей навчальних закладів. Батьки стверджують, що педагогиня кричала, ображала і начебто навіть застосовувала фізичне насилля до учнів.
Як відомо, рік тому запустили Національну дитячу гарячу телефонну лінію.
Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.