У Білій Церкві ледь не згорів магазин
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/WhatsApp-Image-2019-07-09-at-09.14.31.jpeg)
У м. Біла Церква загорівся магазин, але, на щастя, вчасно спрацювала сигналізація і тому вдалося запобігти масштабному загоранню.
Про це повідомили у поліції Київщини.
За пультовим сигналом на місце події одразу виїхали працівники Управління поліції охорони. За хвилину туди прибули і пожежники. Останніх викликала продавщиця, яка перебувала неподалік. З її слів, вона побачила, що з-під дверей йде дим.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/WhatsApp-Image-2019-07-09-at-09.14.311.jpeg)
У ході обстеження місця загорання виявилось, що через увімкнену кофемолку сталося коротке замкнення електропроводки. Відтак, магазин міг би згоріти вщент.
На щастя обійшлося без значних втрат і жертв. Деталі події з’ясовуються.