Новини
Біла Церква
Автоновини

У Білій Церкві депутати повернули вартість проїзду у маршрутках – 5 грн


За відповідне рішення проголосувало 33 з 36 білоцерківських депутатів під час 78-ї сесії міської ради. Ще троє не голосували.

Депутати підтримали ініціативу про скасування рішення виконкому Білоцерківської міськради від 15.01.2019р. №10 «Про тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування» та рішення виконкому від 7 травня 2019 року №348 про зупинення рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 15.01.2019р. №10 «Про тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування» та встановлення тимчасового тарифу на період зупинення дії рішення на рівні 5 гривень.

Варто зазначити, що рішення про зменшення тарифів на проїзд у білоцерківських маршрутках активно лобіював нещодавно обраний депутат Верховної Ради України Микола Бабенко, який прийшов на засідання сесії зі своїми прихильниками.

Рішення має вступити в силу з 1 жовтня цього року, але його ще має підписати міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий.

Мер Білої Церкви заявив, що це рішення депутатів є протизаконним і воно суперечить Закону України. Він навів перелік багатьох українських міст, у яких вартість проїзду у маршрутках складає 7 грн.

Натомість білоцерківці у соцмережах висловлюють побоюювання, що міські перевізники у відповідь на це рішення можуть закрити деякі маршрути та скоротити кількість маршруток на рейсі.

Як повідомляють у соцмережах мешканці Білої Церкви, сьогодні білоцерківські маршрутники брали за проїзд ще 6 грн.

Фото Фастівської міської ради та Миколи Бабенка.