Новини
Бориспіль

У аеропорту «Бориспіль» затримали чоловіка із 150 кг сирого м’яса


Крім м'яса, громадянин Ізраїлю віз 22 кг сиру та 20 літрів м’якого сиру.

Фото: Київська митниця

Всі продукти чоловік віз у восьми дорожніх сумках.

Про це повідомила київська митниця.

36 -річний іноземець прилетів з рейсом із Лондона. Він віз в Україну 96 упаковок сиру Edam, 36 упаковок сиру Emmental, сир Flomage Blanc у чотирьох п’ятилітрових пластикових контейнерах та майже 150 кг сирого м’яса в нефабричних упаковках.

Для проходження митного контролю громадянин обрав «зелений коридор», чим засвідчив, що не має товарів, обов’язкових для письмового декларування чи таких, на ввезення яких українським законодавством встановлено обмеження.

Митники зазначили, що з огляду на таку кількість багажу, інспектори уточнили у пасажира, чи певен він, що не має товарів чи подарунків, обов’язкових для письмового декларування. Пасажир підтвердив, що не має. Та після проведення митного контролю із застосуванням скануючої системи митники виявили в його багажі продукти харчування в кількості, яка заборонена до ввезення громадянами на територію України.

За даним фактом стосовно громадянина Ізраїлю Київською митницею складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України. Тож громадянину було пропущено по 1 упаковці сирів Edam та Emmental, а решту продуктів харчування вилучено за протоколом.

Ми розповідали, як київські митники припинили спробу незаконного вивезення до Німеччини барельєфа та старовинних купюр через аеропорт «Бориспіль».

А ще в Київській митниці визначили десятку найзухваліших порушень митного закону в минулому році.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.