У 5 населених пунктах Київщини висадили понад 800 дерев та кущів
Упродовж двох днів, з 13 по 15 листопада, у містах Тетіїв, Сквира, Біла Церква, с. Горобіївка Свирського району с. Бишівка Макарівського району здійснювались роботи з озеленення Департаментом екології та природних ресурсів КОДА.
![У 5 населених пунктах Київщини висадили понад 800 дерев та кущів](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/3435435.jpg)
825 декоративних дерев і кущів були висаджені згідно з Програмою охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Київської області коштом обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/454546.jpg)
До озеленення Київщини були залучені не лише працівники комунальних служб та органів місцевого самоврядування, а й школярі, громадські організації та учасники АТО/ООС.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/123243-300x216.jpg)
За інформацією КОДА