У 2020 році у Фастові почнеться реконструкція каналізаційних очисних споруд
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/U-Fastovi-ogolosyat-konkurs-z-rekonstruktsiyi-ochysnyh-sporud-mista-1.jpg)
Це забезпечить виконання нормативів Європейського Союзу для очищених стічних вод після скиду у водний об’єкт, як повідомили у Фастівській міськраді.
Частину інвестиційного проєкту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал» планують реалізувати в рамках Програми НЕФКО у водному секторі в Україні, яка реалізується за фінансової підтримки Інвестиційної платформи сусідства Європейського Союзу та Швеції. Разом з Фастовом у Програмі отримали право участі ще вісім міст, в тому числі чотири обласні центри.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/84211548_2605165002934922_8881147376262184960_o.jpg)
27 грудня 2019 року Фастівська міськрада уклала з Північною екологічною фінансовою корпорацією кредитний договір у розмірі до 1 310 000 євро та договір про грант на суму до 400 000 євро.
На даний час виконкомом Фастівської міськради формується тендерний комітет із закупівель товарів, робіт та послуг в рамках проєкту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд», який буде керуватися «Керівництвом НЕФКО із закупівель», прийнятим Радою директорів НЕФКО.
Фото - Фастівська міська рада.