#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Київщина
Здоров'я

У 19 школах і 5 садочках Київщини виявлено коронавірус

10.09.2020 1 Надiя Проценко 0

Діагноз COVID-19 наразі підтверджений у дітей та педагогів у 19 школах та 5 садочках Київської області. Із них 8 шкіл і 4 дошкільні заклади повністю зачинені на карантин.

фото - Shutterstock.com

Як повідомляє Київська облдержадміністрація, станом на 9 вересня в 19 закладах середньої освіти Київської області виявлені випадки захворювання на коронавірус. За словами голови КОДА Василя Володіна, 8 шкіл повністю переведені на дистанційну роботу. Зокрема, мова йде про:

  • Васильківські школи №1 та №2;
  • Ірпінську школу №15;
  • Застугнянську школу у Васильківському р-ні;
  • дві школи у Переяслав-Хмельницькому районі: Світанківське навчально-виховне об’єднання та Хоцьківська школа;
  • Пищиківську школу у Фурсівській ОТГ;
  • Сезенківський навчально-виховний комплекс у Баришівській ОТГ.

Ще в 11 навчальних закладах на дистанційне навчання переведено 12 класів.

фото - unsplash.com

Дошкільні навчальні заклади

Загалом в області працює 659 закладів дошкільної освіти, які відвідують 33166 дітей. Проте 4 із них у зв’язку з виявленим СОVID-19 закрито на карантин. Йдеться про 2 дошкільні заклади у м. Переяславі, 1 у м. Білій Церкві і 1 у с. Плесецьке Васильківського району. Крім цього, у Василькові на карантин зачинено одну групу («Сонечко») садочку №12, як повідомляє міський голова Володимир Сабадаш.

Усі особи, які контактували з хворими, нині проходять тести ПЛР.

«У всіх закладах, де виявлено захворювання, проведено дезінфекцію приміщень (класних кімнат, коридорів, санвузлів, вестибюлів). Працівників закладу, які контактували з хворими, попередили про необхідність дотримання карантинного режиму шляхом самоізоляції», – наголосив Василь Володін.

7 вересня "Погляд" інформував, що 14 шкіл Київщини перевели на дистанційне навчання.

Дивіться наш сюжет про ситуацію із захворюваністю на коронавірус у школах Приірпіння.