Україна
Анонси
Акції

Цьогоріч акція «Пробіг під каштанами» відбудеться онлайн


Щорічну благодійну акцію «Пробіг під каштанами», під час якої збираються кошти на підтримку Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, у цьому році у зв’язку з пандемією COVID-19 проведуть у режимі онлайн. А ось зібратись вживу учасники Пробігу під каштанами зможуть 30 травня 2021 року.

Організатори заходу повідомляють, що всі внески та сплачені заявки будуть збережені та перенесені на 2021 рік.

Благодійну акцію «Пробіг під каштанами» традиційно організовують під час святкування Дня Києва в Україні, починаючи з 1993 року. Вже 28 років поспіль його мета – рятувати життя! Так, у минулому році в акції взяло участь понад двадцять тисяч учасників та було зібрано майже 3 млн грн. Таку ж кількість маленьких сердець вдалося врятувати за час підтримки Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Як долучить до  #ПробігONлайн

Усі бажаючі можуть зібратися командами чи особисто «вийти» на онлайн старт і стати частиною глобального благодійного руху. Залишаючись вдома, ви можете допомогти українським лікарям та медичним закладам: Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України і лікарням, про які інформує МОЗ на своєму ресурсі.

«Пробіг під каштанами» – не про біг, не про змагання на результат чи марафон за медаль. Це про взаємопідтримку та ДОБРО. Цього року ситуація особлива. Кожен з нас допоможе, якщо дотримається елементарних правил у період епідемії. Міжнародні спортивні та культурні масові заходи, такі як Олімпійські Ігри чи Каннські Леви, переносять на наступний рік. Ми розуміємо, що у період епідемії проведення «Пробігу під каштанами» може бути небезпечним для десятків тисяч учасників різного віку, – наголосила Ірина Кузнєцова, ініціаторка та організаторка Пробігу, президент однойменного благодійного фонду. – Ми налаштовані й далі допомагати українцям проявляти соціальну відповідальність, навіть при фізичному дистанціюванні. Саме тому пропонуємо кожному долучитись до альтернативного варіанту участі у проєкті – зареєструватися на #ПробігONлайн.

Для цього потрібно:
1) Зареєструватися на probig.kiev.ua та оплатити благодійний внесок у розмірі 100 грн
2) завантажити інформацію про учасника на сторінку #ПробігONлайн
3) поширити сторінку або встановити рамку ПробігONлайн у Facebook

4) увімкнути 31 травня 2020 року о 09:00 сторінку #ПробігONлайн на probig.kiev.ua.

Джерело: Пробіг під каштанами