Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Ціни зростають: на скільки подорожчає хліб в Україні?


Причиною збільшення вартості є суттєве подорожчання сировини, газу та електроенергії, що впливає на собівартість.

Про це повідомляє директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Зазначається, що зростання собівартості досягне 10-15%, що найближчим часом будуть спостерігатися на цінниках у магазинах.

Вартість преміальних сортів хліба та кондитерської продукції зросте на 20-25%, адже закупівельні ціни на зернові збільшуються. Кукурудзу тепер продають по 7 тис. грн за 1 т, пшеницю – 7,5-8 тис. грн за 1 т.

Нагадаємо, раніше "Погляд" писав, що вартість хліба у 2021 році збільшиться. Буханець пшеничного коштуватиме від 20 до 24 грн за кілограм.

Хоча уряд намагається знайти рішення для запобігання швидкому зростанню вартості продукту, але швидко цього зробити не вдасться. Поки від суттєвого зростання цін на хліб споживача захищає декларування цін торгівлею.

Також ми інформували, що вартість вина підвищилась мінімум на 20 грн. Таким чином уряд хоче підтримати національних виробників, адже головна проблема полягає в тому, що на ринку відбувається маніпуляція назвами продукції і цінами, коли імпортований напій на основі вина продається за ціною як ігристе вино.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Фото: pixabay