#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна-суспільство

"Ціна держави": скільки податків віддадуть українці 2021 року

08.01.2021 2 Дар'я Сафронова 0

За "безкоштовні" державні послуги населення сплачує до 50% свого доходу.

Фото: pixabay

Середньостатистичний працівник віддасть у 2021 році 97 тис. грн, що складає 50% від його доходів. Найбільша частка податків піде на пенсіонерів - 43,7 тис. грн. Про це повідомляють у Facebook "Ціна держави".

Зазначається, що безкоштовних державних послуг не існує, адже вони оплачені з податків. З таких платежів складається приблизно 3/4 доходів держави. Таким чином, левова частка державної скарбниці, з якої оплачують державні послуги, наповнюються з мільйонів маленьких одноразових платежів українців.

Фото: "Ціна держави"

Тому, було створено портал, де можна розрахувати скільки податків сплачує кожен, відповідно до заробітної плати.

&feature=emb_title

Поширення "Рахунку від держави" організовано в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд "Відродження" у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Як повідомляв "Погляд", податки для ФОПів у 2021 році зростуть двічі. Збільшення відбуватиметься у два етапи – з початку першого і з початку другого півріччя залежно від груп єдиного податку.

"Погляд" також писав, що Мінфін нагородив 40 сумлінних платників податків. Переможцями стали представники великого, середнього та малого бізнесу.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.