Новини
Культура
Новини світу

Церемонія вручення Нобелівської премії змінює формат


Днями Фонд Нобеля оголосив, що церемонія вручення Нобелівської премії, яка повинна відбутися в грудні, буде проходити в новому форматі через карантинне обмеження.

фото з відкритих джерел

Як повідомляє DW, посилаючись на прес-реліз Фонда Нобеля: - «У цьому році нобелівський тиждень буде використовувати нові формати через невизначеність в питаннях про те, чи зможе велика кількість людей зібратися в одному місці і чи зможуть лауреати з інших країн приїхати до Швеції і Норвегії».

Фонд розраховує на те, що, використовуючи новий формат церемонії, йому вдасться провести вручення Нобелівської премії навіть в разі, якщо жоден з лауреатів не зможе особисто на ній бути присутнім.

«Ми очікуємо, що зможемо провести церемонію вручення Нобелівської премії в Осло і Стокгольмі 10 грудня, використовуючи новий формат, який не тільки враховує обмеження, пов'язані з дотриманням соціальної дистанції, але і бере до уваги, що тільки деякі лауреати або навіть жоден з лауреатів не зможуть особисто бути присутнім на церемонії», - підкреслили у Фонді.

Раніше «Погляд» вже повідомляв про нові дати та умови відбору українських фільмів для премії «Оскар».

Читайте також про перелік номінантів Премії імені Георгія Ґонґадзе 2020.