Триває набір до школи кіноманів SOFA
SOFA - School of Film Advancement шукає кінопродюсерів, менеджерів сектору культури, підприємців, фасилітаторів з унікальними ідеями проєктів в аудіовізуальному секторі. Відібрані учасники пройдуть креативні тренінги з метою розширення аудиторії місцевих та міжнародних кіноманів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/100582992_2072840846179452_3954805486724841472_n.jpg)
Про набір до SOFA повідомляє Креативна Європа. Подати свій проєкт можна до 10 червня 2020 року. Пропозиції проєкту включатимуть: створення кінофестивалю, кінофонду, кінокомісії, платформи діджитал-дистрибуції, кінотеатру, кіномузею / кіноархіву, проєкт, пов’язаний із авторським правом, друкований або онлайн-журнал кіно, стрімінгова платформа, навчальна ініціатива чи інший креативний та інноваційний проєкт у галузі культурного менеджменту кіноіндустрії.
Школа триватиме протягом одного року та включатиме в себе три воркшопи, що відбудуться у Варшаві (16-21 серпня 2020), Тбілісі (квітень 2021) Та Вільнюсі (червень 2021) (школа залишає за собою право організовувати воркшопи в онлайні, якщо законодавчі норми щодо пандемії COVID-19 не дозволяють проводити воркшопи у відповідних містах).
Більше інформації: https://bit.ly/SOFA-20-21