Новини Київської області
Обухів
Спорт

Три бронзи юних обухівчан на міжнародному турнірі з вільної боротьби

407 атлетів учасників від 8 до 17 років з 12 областей України відборолися на трьох килимах харківського Палацу спорту на юнацькому турнірі з вільної боротьби "Колізей-2020".

На змагання виборювати українські нагороди завітали іноземні гості з Вірменії, Азербайджану, Молдови та Білорусі, повідомляє управління фізичної культури і спорту КОДА.

Три бронзові медалі вибороли вихованці Анатолія Гуральського та ДЮСШ (Обухів): Артем Грошовий, Салахуддін Абдулаєв та Ростислав Марченко.

Загалом, кращих визначали у 18 вагових категоріях (15 – для хлопців, 3 – для дівчат) та в окремих номінаціях "За найкращу техніку" та "Волю до перемоги".

Додамо, що ці змагання стали для спортсменів черговим етапом підготовки до чемпіонату України серед кадетів, який в останні дні березня відбудеться в Харкові.