Три бронзи юних обухівчан на міжнародному турнірі з вільної боротьби
407 атлетів учасників від 8 до 17 років з 12 областей України відборолися на трьох килимах харківського Палацу спорту на юнацькому турнірі з вільної боротьби "Колізей-2020".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84491366_1552051174948742_7655557382944063488_n.jpg)
На змагання виборювати українські нагороди завітали іноземні гості з Вірменії, Азербайджану, Молдови та Білорусі, повідомляє управління фізичної культури і спорту КОДА.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84413724_1552051128282080_5539761947819376640_n.jpg)
Три бронзові медалі вибороли вихованці Анатолія Гуральського та ДЮСШ (Обухів): Артем Грошовий, Салахуддін Абдулаєв та Ростислав Марченко.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/82421040_2485382205043737_7198385520471179264_n.jpg)
Загалом, кращих визначали у 18 вагових категоріях (15 – для хлопців, 3 – для дівчат) та в окремих номінаціях "За найкращу техніку" та "Волю до перемоги".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84386254_1552059531614573_3864288484025958400_n.jpg)
Додамо, що ці змагання стали для спортсменів черговим етапом підготовки до чемпіонату України серед кадетів, який в останні дні березня відбудеться в Харкові.