Троє в балаклавах пограбували знайомого на Васильківщині
9 лютого ввечері у с. Данилівка Васильківського району сталося зухвале пограбування: троє місцевих жителів у балаклавах, будучи напідпитку, побили знайомого чоловіка, відібравши в нього гроші, телефон і набір електроінструментів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/WhatsApp-Image-2020-02-10-at-10.23.15.jpeg)
Про це повідомила журналісту ІА «Погляд» прес-офіцер Васильківського відділу поліції Юлія Скора. За її словами, організатором нападу є 29-річний місцевий мешканець, який вмовив двох товаришів бути його спільниками. Щоб здійснити намір, він запропонував своїй «жертві» за вигідною ціною купити телефон і призначив зустріч. Під час не і стався напад, відразу після якого потерпілий до поліції.
![роє в балаклавах пограбували знайомого на Васильківщині](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/foto-iz-otkrytyh-istochnikov_rect_66c3ad7c439fc94d436ae42132e232ba.jpg)
По «гарячих» слідах правоохоронці Васильківщини затримали двох підозрюваних в порядку ст. 208 КПК України. У помешканні, де вони відпочивали, в ході невідкладного обшуку були знайдені викрадені речі. Третього зловмисника поліція ще розшукує.
Потерпілий чоловік із травмами головного мозку і забоями госпіталізований у Васильківську лікарню.
За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 10 років із конфіскацією майна.
Фото грабіжників - ілюстративне з відкритих джерел