Трьох розбійників у балаклавах з Васильківщини відпустили з-під варти
Трьох чоловіків, які у с. Данилівка Васильківського району 9 лютого у балаклавах побили та пограбували знайомого чоловіка, суд відпустив з-під варти під домашній арешт, не зважаючи на те, що правоохоронці подали клопотання до суду про обрання запобіжного заходу нападникам – тримання під вартою.
![Трьох розбійників у балаклавах з Васильківщини відпустили з-під варти](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/WhatsApp-Image-2020-02-13-at-10.56.02.jpeg)
40-річного чоловіка із травмами головного мозку і забоями було госпіталізовано.
Відомо, що фігурантами є троє місцевих мешканців Данилівки: 28, 19 та 17 років. Усім їм повідомлено про підозру. Ідея нападу виникла у старшого чоловіка, який раніше вже мав проблеми із законом і був судимий за викрадення мопеду та 3 крадіжки. Під час іспитового строку, втягнувши товаришів, один з яких неповнолітній, він вчинив новий тяжкий злочин.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/WhatsApp-Image-2020-02-13-at-10.56.11.jpeg)
Кримінальне провадження відкрито за ч. 2 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк від семи до десяти років із конфіскацією майна. Досудове розслідування триває.
За інформацією поліції в Київській області