Новини
Україна
Київ

Третина будинків Києва вже з теплом, – Кличко

50% житлового фонду міста ще досі працює в режимі аварійного відключення електроенергії.

Третина будинків Києва вже з теплом, – Кличко - зображення

Третина будинків Києва вже з теплом. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко в п’ятницю, 25 листопада.

Він також зазначив, що фахівці продовжують відновлювати опалення в столиці. Крім того стало відомо, що половина споживачів поки залишаються без електроенергії. Проте протягом дня енергетики планують підключати електрику для всіх споживачів почергово - на 3 години.

Дану інформацію також підтвердили в Київській міській військовій адміністрації (КМВА).

"50% житлового фонду міста працює в режимі аварійного відключення електроенергії. Теплопостачання в місті відновлюється. Аварійні бригади працюють в посиленому режимі", –

КМВА

Також там зазначили, що водопостачання в Києві вже відновлено повністю. Однак, у деяких споживачів все ще може спостерігатись понижений тиск води, особливо верхні поверхи багатоповерхівок, які знеструмлені. Найближчим часом очікують стабілізацію ситуації.

Що ж до мобільного зв’язку в столиці – повідомили, що функціонування мереж усіх мобільних операторів безпосередньо залежить від електропостачання. Тому як тільки енергосистема стабілізується – зв'язок з’явиться в усіх районах Києва.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що в Києві електроенергію даватимуть на 2-3 години, поки не стабілізують мережу.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.