Тетяні Поповій – 90: світило гомеопатії в Ірпені
15 вересня відомій лікарці-гомеопату, заслуженому лікарю України, почесному президенту Асоціації гомеопатів України Тетяні Поповій виповнилося 90 років.
Ця неймовірна жінка – донька і спадкоємиця видатного лікаря-гомеопата, основоположника вітчизняної гомеопатії, засновника Київської Гомеопатичної Школи Дем’яна Попова.
У 1947-1990 роках він проживав на власній дачі в Ірпені у провулку Ленінградський (нині вулиця, яка названа на його честь).
Як розповідає син ювілярки – Дем’ян Попов – за майже сторіччя свого життя вона вилікувала сотні тисяч пацієнтів. Коли їй було 87, вона була радником пацієнтів у своєму робочому кабінеті.
Навчила тисячі лікарів свого улюбленого гомеопатичного методу. Написала нескінченну кількість статей. Зробила сотні доповідей.
Її книги перекладені багатьма мовами (є навіть піратські видання) і їх продовжують читати і купувати.
Вона оформила Київську Гомеопатичну Школу як оригінальний напрямок у світовій гомеопатії.
Тетяна Дем'янівна організувала в 1990 році Гомеопатичний Центр Дем'яна Попова, де лікарі-гомеопати приймають пацієнтів і навчають інших лікарів гомеопатії.
Доктор Попова об'їздила півсвіту – Америка, Мексика, Мадагаскар, уся Європа. Найчастіше подорожувала і брала участь у конференціях і семінарах (у Німеччині – німецькою мовою).
Виростила і виховала трьох синів. Але для нього вона перш за все мама.
З нагоди ювілею в Ірпінському історико-краєзнавчому музеї відкрилася виставка «Тетяна Попова: «Я вірю в чудеса». Її відкрив син ювілярки – відомий лікар-гомеопат і письменник Антон Попов.
Експонують фото і репродукції її портретів, праці українською і в перекладах іноземними мовами, статті про неї.