Територія Гостомеля збільшилась майже вдвічі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/unnamed.jpg)
Державний земельний кадастр визначив в натурі нові межі селища Гостомель на Київщині. Про це повідомив на своїй сторінці у "Фейсбук" селищний голова Юрій Прилипко.
"У цей непростий час є й хороші новини. Одна з таких – Державним земельним кадастром здійснена реєстрація нових меж селища. Згідно документів площа земель селища складає 3780,869 гектарів. Територія селища збільшилась майже вдвічі. Це важливий крок для збільшення податкових надходжень", - зазначив Прилипко.
Також він додав, що наступний етапом буде отримання юридичного статусу Гостомельської ОТГ після проведення чергових виборів у жовтні поточного року.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/FB_IMG_1585830539148.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/FB_IMG_1585830522478.jpg)