Новини
Україна

Термінове засідання РНБО: що обговорили (ВІДЕО)

Президент України терміново зібрав засідання РНБО. Воно було присвячене загрозі вторгнення Росії.

24 січня, за дорученням президента Володимира Зеленського, відбулося засідання Ради національної безпеки й оборони України.

На засіданні були розглянуті питання щодо заходів із забезпечення національної безпеки від внутрішніх і зовнішніх загроз, поточного стану справ в економіці, енергетиці, протидії пандемії коронавірусної хвороби й інші.

Секретар РНБО Олексій Данілов зауважив, що ситуація навколо агресії з боку Російської Федерації є контрольованою, у зв'язку з чим важливо зберігати спокій.

"Немає жодних на сьогодні приводів, щоб ми з вами панікували. Я б дуже просив усіх зберігати спокій. Наші Збройні Сили здатні дати відсіч у разі необхідності", — наголосив він.

Також виступив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, який розповів про ситуацію з економікою.

"Загроз функціонуванню національної економіки немає. Важливо не піддаватися паніці й розуміти, що стабільність економіки, золотовалютні запаси та підтримка іноземних партнерів гарантують Україні стабільне проходження цього складного періоду", - повідомив він.

Він заявив, що уряд очікує, що Міжнародний валютний фонд перегляне програму для України. Імовірно, це може відбутися в лютому цього року.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Україні прогнозується збільшення кількості випадків коронавірусу у два рази, в порівнянні з хвилею, яка була восени минулого року.

Нагадаємо, глава держави ввів у дію рішення РНБО щодо персональних економічних санкцій проти російських підприємств та організацій, а також австрійського архітектурного бюро, яке побудувало проект опери в окупованому Росією Севастополі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.