Україна
Події

Нові санкції РНБО: Зеленський впровадив їх проти російських суддів та кримських чиновників (ВІДЕО)

Глава держави ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони щодо персональних економічних санкцій проти російських підприємств та організацій, а також австрійського архітектурного бюро, яке побудувало проект опери в окупованому Росією Севастополі.

Ще 30 грудня 2021 року РНБО ухвалила рішення про введення санкцій проти російських підприємств, компаній та організацій. 21 січня глава держави ввів у дію рішення РНБО.

Зауважимо, що санкції застосували, зокрема, проти австрійського архітектурного бюро Coop Himmelb(l)au та шістьох його працівників, включно із засновником Вольфом Пріксом. Саме ця компанія розробила проєкт опери в окупованому Севастополі на замовлення окупаційної адміністрації.

Загалом у списку опинилися 23 російські компанії.У цьому ж переліку санкції проти 23 російських компаній, санкційні обмеження наклали й на російських суддів з окупованого Криму та членів російської окупаційної адміністрації на Кримському півострові.

Крім того, санкції застосували проти відомого російського дизайнера та блогера Артемія Лебедєва. РНБО заблокувала його активи  в Україні та заборонила виводити капітали за межі країни протягом п'яти років.

Раніше президент Зеленський заявив, що Захід повинен запроваджувати санкції проти Російської Федерації вже зараз, а не чекати, коли відбудеться можливе вторгнення російських військ на територію України.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.