«Сюрприз» від зловмисників – камера на банкоматі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/bankomat.jpg)
Невідомі встигли втекти до проїзду поліції. На щастя, «дивом ворожої техніки» їм не вдалось скористатись
Уважний громадянин на Печерську помітив підозрілий предмет на корпусі банкомату, поруч з яким перебувало двоє осіб, котрі дивно проводились. Чоловік вирішив подзвонити на лінію 102, а невідомі, почувши, куди він телефонує, швидко зникли.
«На жаль, особи встигли втекти до приїзду патрульних. Заявник не зміг запам'ятати прикмет ймовірних порушників через темряву. Патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу для з'ясування всіх обставин. Попередньо встановлено, що сторонній предмет виявився портативною відеокамерою. Таким чином пильність чоловіка допомогла запобігати злочину», повідомляє Патрульна поліція Києва.