Новини
Новини Київської області
Бровари
Суспільство
Київщина-суспільство

Свято наближається: "Фабрика Святого Миколая" у Броварах (відео)


У Броварах, завершує цьогорічну передсвяткову діяльність "Фабрика Святого Миколая", яка розпочала свою роботу 20 листопада 2019 року.

Кореспондент "ПОГЛЯДу" відвідав "Майстерню подарунків" та поспілкувався з помічниками Святого Миколая та директоркою Броварського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Людмилою Мардар.

Людмила Мардар. ФОТО "ПОГЛЯД"

"З метою залучення громади міста до привітання дітей при Броварському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді діяла щорічна благодійна акція "Фабрика Святого Миколая". Громада міста Бровари мала змогу прийняти участь у її роботі, а саме підготувати подарунки діткам з малозабезпечених сімей та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах", - розповіла пані Людмила.

Добрі та милосердні громадяни та їх діти збирали солодощі, іграшки, дитячі книжечки, канцелярське приладдя та дитячий одяг.

Представники Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. ФОТО "ПОГЛЯД"

Під час перебування кореспондента "ПОГЛЯДу" на казковій фабриці до резиденції Святого Миколая у Броварах завітали представники загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. В.О. Сухомлинського, які передали три величезні коробки з подарунками, починаючи від солодощів і закінчуючи засобами гігієни.

Подаруночки, які зовсім скоро поїдуть до діточок. ФОТО "ПОГЛЯД"

В результаті 19 грудня, помічники Святого Миколая, відваідають діток з сімей, які перебувають на обліку та під соціальним супроводом фахівців із соціальної роботи Центру на дому та подарують їм щастя надії у вигляді дитячих іграшок та солодких подарунків.

Подаруночки чекають на діточок. ФОТО "ПОГЛЯД"

Також, 19 грудня 2019 року Святий Миколай з подарунками завітає до Броварської дитячої лікарні для привітання діточок, які, на жаль, занедужали.