#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
За кордоном

Світова спільнота назвала найгірший зоопарк у світі (ФОТО 18+)

23.01.2020 Бобрик Юлія 0

Порятунком виснажених і поранених тварин тут почали займатися лише після того, як за справу взялися екоактивісти.

У столиці Судану, місті Хартум, працює приватний зоопарк Al-Qureshi, де тварини не отримують належного догляду. Хто знає, як довго це б продовжувалося, якби не захисники тварин.

Лише за кілька днів світлини виснажених голодом левів облетіли всю планету. В соціальних мережах під фото, що зробили місцеві зоозахисники, тисячі коментарів людей з різних куточків світу про те, що це найгірший зоопарк у світі, повідомляє Time.

«Це насправді злочин», – сказав місцевий активіст Зугаїр аль-Сараг. – «Хтось повинен нести відповідальність за це».

У найгіршому становищі були африканські леви. Після того, як ще один екоактивісти Осман Саліх привернув увагу до зоопарку, туди вирушили волонтери та медики. За словами фахівців, через недоїдання тварини втратили до двох третин маси тіла, через що крізь їх шкіру можна побачити кістки.

Одна з левиць була прив'язана до клітки і отримувала їжу через крапельницю, біля інших звірів були розкидані шматки зіпсованого м'яса, покритого мухами. Ще у пари кішок на мордах виявилися загноїлися рани. Одну левицю врятувати не вдалося, але пара інших левів йдуть на поправку.

Керівництво зоопарку звинувачує у всьому економічну кризу, яка охопила країну. За словами менеджера, співробітники змушені купувати їжу для тварин на власні гроші, а їх недостатньо, щоб забезпечити їжею всіх.

Нагадаємо, за даними Міжнародного союзу охорони природи, африканські леви відносяться до вразливих видів. З 1993 по 2014 роки їх популяція скоротилася на 43% і зараз нараховує всього близько 20 000 особин. Саліх запустив в соцмережах кампанію з пошуку нового будинку для покинутих тварин.

Варто зазначити, що в Україні вже тривалий час захисники тварин борються за те, аби заборонили експлуатацію тварин в цирках.

«Працюємо над тим, аби вже найближчим часом в Україні ці знущання припинилися. Добилися локальних заборон в кількох десятках міст, домовилися з міністром культури про роботу над відмовою державних цирків від експлуатації звірів, підготували законопроект», – повідомили на сторінці в соцмережах UAnimals.