Студії живої історії шукають активістів із проєктами збереження культурної спадщини
Студії живої історії дослідили потенційні теми актуальні для громад малих міст та ОТГ України з попереднього дослідження потреб громад ОТГ і малих міст України, яке було проведено онлайн. Студії шукають ініціативні команди з невеликих містечок та сіл з різних куточків України, які мають ідеї проєктів зі збереження культурної та історичної спадщини. Про це йдеться на сторінці студій.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/96585172_2576153189326086_5770831596366069760_n.jpg)
Серед тем:
Невидима історія жінок нашої громади.
Зруйновані або такі, що втратили значення сакральні об'єкти (храми, кладовища).
Пам'ять про важливі події, що відбувалися в нашій громаді до XX століття.
Конфлікти пов'язані з Другою cвітовою війною в нашій громаді.
Українсько-російська війна на Сході України та її наслідки (вимушене переселення, загиблі та ветерани АТО
Цим переліком не обмежується спектр тем, з якими можна подаватися на навчальну програму Студії Живої Історії 2020: громади малих міст і ОТГ. Студії шукають ініціативні команди з невеликих містечок та сіл з різних куточків України, які мають ідеї проєктів зі збереження культурної та історичної спадщини.
Подати заявку https://inshaosvita.typeform.com/to/NTU3sB"