Новини
Суспільство
За кордоном
Київ

Студент КПІ став найкращим студентом світу

21.09.2022
Він працює над розв’язанням актуальної проблеми розмінування.

Студент КПІ став найкращим студентом світу - зображення

Ігор Клименко, студент ПБФ КПІ, випускник відділення технічних наук Київської МАН, став переможцем Всесвітньої студентської премії Global Student Prize та отримав стипендію в 100 000$. Про це повідомили на Facebook-сторінці КПІ ім. Ігоря Сікорського в середу, 21 вересня.

Відомо, що парубок працює над розв’язанням актуальної проблеми розмінування. Ігор вже розробив квадрокоптер-міношукач, який дає змогу швидко знаходити вибухонебезпечні об’єкти на поверхні й під землею та мінімізувати участь людини у цих пошуках.

Як повідомляв "Погляд", студент КПІ вже має два готові прототипи свого робота-розміновувача й планує почати масове виробництво. Також напередодні він говорив про те, що якщо виграє Global Student Prize, планує витратити кошти для залучення нових компаній, щоб отримати готовий продукт якомога швидше.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.