Струс мозку та гематоми: в Обухові хворий напідпитку побив фельдшера
14 травня на спецлінію «102» надійшло повідомлення від фельдшера Обухівської центральної районної лікарні про те, що під час госпіталізації, в приймальному відділенні лікарні, один із хворих перебуваючи в алкогольному сп’янінні, поводив себе агресивно і наніс медику тілесні ушкодження. Про інцидент із побиттям повідомляє Обухівський відділ поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/img_20200411_140846.jpg)
В результаті чого лікар отримав закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку лічені садна та гематому лівої повіки. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.125 КК України (Умисне легке тілесне ушкодження)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/97999791_2150909288386603_578369414294929408_n.jpg)