Столиця готується до проведення фестивалю електронної музики
RadioDay – FreeOpenAirParty - таку назву має музичний захід, що 25 травня відбудеться у Маріїнському парку Києва.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/6_main.jpg)
Музичний захід порадує публіку виступами англійських гостей - електронного дуету Modestep. Вхід на нього вільний.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/c23d35a3287400f334602b3b3dd6a202_c3ac0dd779a4857b1fe95e33ae591012.jpg)
Сам фестиваль електронної музики, заснований студентами Радіотехнічного факультету КПІ. Музичний захід реалізується у рамках «Громадського бюджету». У цьому році на реалізацію проекту виділено 2 млн 181 тисячу гривень.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/24348701-1.jpg)
Як ми повідомляли вище, хедлайнер фестивалю - гурт Modestep, який грає жорстку та драйвову музику. У своїх треках музиканти поєднують хард-рок та метал із дабстепом, через що їх часто порівнюють із The Prodigy, Pendulum, Skrillex та Chase & Status. У Київ Modestep привезуть свій свіжий EP, який вийшов на початку року.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/236.jpg)
Окрім британського гурту виступлять і кілька українських артистів та діджеїв. Серед них : Wacky J, Key M, Walid, VORONA, KAEF, MAMARIKA, DILEMMA, Probass Show, Tapolsky.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/9720_800x600_114242915_5aa19fd4ebd01d730f568acfac1cf006.jpg)
Нагадаємо, фестиваль електронної музики пройде у Маріїнському парку 25 травня з 14:00 до 23:00.
Вхід на музичний захід вільний.