Столичний професор організував злочинну групу, яка підроблювала державні документи
![Столичний професор організував злочинну групу, яка підроблювала державні документи Столичний професор організував злочинну групу, яка підроблювала державні документи - зображення](/storage/resized/lg/news/96ff2d70-62c1-42ad-a635-fdaf8ec0f7d4/11_doc.jpg)
Правоохоронці Київщини оголосили про підозру учасникам організованої злочинної групи, які підроблювали державні документи. Лідером угрупування, як повідомляє пресслужба поліції Київщини, був професор одного із закладів вищої освіти в місті Києві.
Відомо, що 51-річний мешканець столиці розпочав злочинну діяльність ще у 2019 році. За окрему винагороду зловмисники здійснювали підроблення документів, видача яких має відбуватися лише державними установами та освітніми закладами.
Спершу столичний професор працював сам, а потім залучив до протиправної діяльності ще трьох поплічників. Проте він і надалі керував, розробляв план і приймав активну участь у вчинення злочину, а також визначав вартість послуг і розподіляв кошти між учасниками групи.
Робота трьох виконавців полягала в тому, що вони мали підшукувати замовників для отримання підпільного студентського сертифікату, видавали завідомо підроблені паспорти для проходження ідентифікації під час складання іспитів у різних навчальних закладах.
Наразі усім учасникам злочинної організації оголошено про підозру за фактами заволодіння чужим майном шляхом обману, підроблення офіційних документів та у закінченому замаху на незаконне заволодіння шляхом шахрайства важливим особистим документом. За місцем проживання фігурантів та у навчальних закладах правоохоронцями було проведено обшуки та вилучено грошові кошти, підроблені сертифікати та паспорти.
За скоєне зловмисникам загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, на Київщині "псевдопрацівник" банку ошукав жінку на 110 тис. грн.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.