#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина

Ставище: оперативно усунули аварію тепломережі

20.11.2019 0 Руслан Семенець 0

В селищі Ставище, на Київщині, сталася аварія на відрізку мережі теплопостачання - прорив. Мережа належить до котла №1, що по вулиці Сергія Цимбала і має протяжність близько 200 метрів від розподільчого колодязя до універмагу.

Під час будівництва тепломережі байпаси, або резервні шляхи, були облаштовані відповідно до будівельних норм, але на даній мережі в період будівництва не передбачили розподільчого колодязя, що було проблемним під час пошуку місця поломки. Подібна поломка на цій тепломережі сталася і в минулому році на метр ближче до котельні.

"Справа в тому, що хоча труби і були оперлічені, проте перліт з роками втратив свої ізоляційні властивості. Внаслідок потрапляння води труба прогнила, дала тріщину, пішов процес корозії, як результат - стався прорив.
Ремонтна бригада ЖКП швидко відреагувала на проблему, яку оперативно усунули. Для зручності в подальшому встановили ще один оглядовий колодязь. Загалом, цим магістралям уже 40 років – це великий термін функціонування, тому потрібно щораз якусь частину оновлювати"
, - йдеться на сторінці Ставищенської селищної ради.

За словами керівника ЖКП Володимира Слизченка - система в цілому в нормі, тільки деякі ділянки складні, їх ремонтуватимуть.