#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Здоров'я

Стаціонарне лікування COVID-19 в Україні безкоштовне – Степанов

14.07.2020 Надiя Проценко 0

14 липня у ході брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов нагадав, що лікування COVID-19 у стаціонарних умовах є безкоштовним.

фото - pxhere.com

«Є відповідне фінансування усіх лікарень, які лікують хворих на COVID-19, – зазначив міністр. – У вартість цього лікування, що забезпечується з державного бюджету, входить вартість усіх лікарських засобів, маніпуляцій, що відбуваються в стаціонарі, а також підвищення заробітної плати у розмірі 300% для медичних працівників, які безпосередньо працюють із COVID-19».

Крім того, очільник МОЗу повідомив, що нещодавно Україна отримала 50 тисяч доз лікарського препарату «Омвір» для боротьби з COVID-19 від Індії. Така кількість розрахована на лікування 5 тисяч пацієнтів. Препарат входить в українські національні протоколи та використовується при лікуванні коронавірусу, коли є супутнє захворювання на грип.

фото - pxhere.com

А ось на брифінгу 11 липня Степанов поінформував щодо клінічних випробувань лікарських засобів, якими можна користуватися при лікуванні коронавірусної хвороби. «Зараз у нас зареєстровано 4 клінічні випробування на 4 лікарські засоби. Це «Амізон», «Аміксин», «Корвітин» і «Біовен». Вони всі проходять стадії клінічних випробувань, деякі вже знаходяться на завершальній стадії. Одразу після отримання цієї інформації будуть зроблені відповідні висновки щодо ефективності цих лікарських засобів», – зауважив міністр.

Станом на 14 липня в Україні за минулу добу зафіксовано 638 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 26 у дітей та 74 у медичних працівників. Тих, хто одужав за добу, трохи більше – 651 особа.

Як повідомляв "Погляд", для українських мандрівників в аеропорту “Бориспіль” та “Львів” будуть розміщені ПЛР-лабораторії для швидкого проходження тестів. Тож пройти тест на COVID-19 можуть усі, хто хоче достроково припинити самоізоляцію, повертаючись із країн "червоної" зони.

14 липня від COVID-19 у Києві одужало 15 пацієнтів, а захворіло 112 людей.

Читайте також нашу публікацію: 300 апаратів ШВЛ – гуманітарна допомога В’єтнаму Україні.