#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Київщина-суспільство
Київ

Стало відомо, яких фахівців найчастіше шукають у Києві

16.11.2021 0 Бобрик1 Юлія1 0

Названо найбільш популярні вакансії у столиці.

Про це повідомив BigKyiv з посиланням на відділ інформаційної роботи Київського міського центру зайнятості.

На сьогодні найбільшим попитом у Києві користуються професії сфери послуг, освітньої та медичної сфери, а також робітничі професії.

Столичні роботодавці найчастіше шукають слюсарів, електромонтерів, електрогазозварників, малярів, а також вчителів, вихователів, інженерів, лікарів, продавців, кухарів, охоронників, медсестер, електромеханіків, електриків, фармацевтів, водіїв, трактористів, токарів, фрезерувальників, прибиральників та вантажників.

Натомість бухгалтерам, керівникам підприємств, менеджерам, начальникам відділів, заступникам директорів, економістам та адміністраторам знайти сьогодні роботу у Києві значно важче.

Також стало відомо, що за останній рік зарплати в столиці значно виросли.

«Станом на 1 листопада 2021 року роботодавці столиці прозвітували про наявність на підприємствах міста 8575 вакансій. Середній розмір заробітної плати у вакансіях збільшився із 8,7 тис. грн. – торік до 10,4 тис. грн. нині».

відділ інформаційної роботи Київського міського центру зайнятості

Попри це навряд чи сьогоднішні зарплати поспівають за цінами у магазинах. Нагадаємо, українська соняшникова олія виявилася найдорожчою в Європі. Також, за оцінками експертів, до кінця року в Україні може подорожчати в півтора рази кава.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.