Новини
Україна
Новини Київської області

Стало відомо, коли НБУ випустить пам’ятну медаль присвячену Бучі, Гостомелю та Ірпеню

Також відбулася презентація другої, а днями випустять третю пам’ятну медаль.

Стало відомо, коли НБУ випустить пам’ятну медаль присвячену Бучі, Гостомелю та Ірпеню - зображення

5 грудня Національний банк України планує випустити пам’ятну медаль "Київщина. Міста героїв: Буча, Гостомель, Ірпінь". Натомість вже днями, 25 листопада, світ побачить пам’ятну медаль "Місто героїв - Маріуполь", повідомляє пресслужба установи.

До слова, 21 листопада в День Гідності та Свободи в Харкові, який дев’ять місяців мужньо протистоїть масованому терору російських загарбників, відбулася презентація пам’ятної медалі "Місто героїв - Харків". Вона стала другою медаллю із серії, присвяченої українським містам героїв, які довели всьому світу, що вони здатні витримати будь-які випробування заради свободи та гідності.

Дизайн для пам’ятної медалі "Місто героїв – Харків" розробила художниця Наталія Фандікова. Аверс медалі містить колаж із визначних пам’яток міста: харківський Кобзар – пам’ятник Тарасові Шевченку, один із найкращих зразків монументального мистецтва; пам’ятка, що входить до світової спадщини ЮНЕСКО, – будівля Держпрому, зведена в 1920-х роках у стилі конструктивізму; альтанка-фонтан "Дзеркальний струмінь".

Стало відомо, коли НБУ випустить пам’ятну медаль присвячену Бучі, Гостомелю та Ірпеню - зображення

Нагадаємо, також нещодавно Нацбанк презентував пам’ятну медаль присвячену місту-герою Херсону. Також влітку НБУ запустив у вільний обіг пам'ятні монети присвячені ЗСУ.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.