#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Київщина-суспільство

Стало відомо, де на Київщині побудують і модернізують дитячі садочки

31.03.2021 Кочкина Марина 0

В рамках президентської програми «Велике будівництво» протягом 2021 року на Київщині збудують один новий дитячий садочок, а ще п‘ять - реконструюють та капітально відремонтують.

Як повідомляє КОДА з посиланням на коментар Василя Володіна, у 2021 році до програми увійшло 18 об‘єктів загальною вартістю 318,5 млн грн. Це 5 шкіл, 6 садочків, 5 спортивних об‘єктів, 1 басейн та 1 ЦНАП. Повідомляється, що новий садочок на 75 місць побудують в селі Синяк Вишгородського району.

фото Погляд, двір садочка " Веселка" м. Обухів

Також свого капремонту та реконструкції дочекаються ще п‘ять садочків Київщини. Йдеться про реконструкцію нежитлової будівлі під дитячий садок в с. Лебедівка Вишгородського району, капітальний ремонт у наступних закладах: ясла-садок комбінованого типу “Чебурашка” в м. Вишневе, садок “Веселка” в м. Обухів, садок «Малятко» в с. Студеники Переяслав-Хмельницького району, садок по вул. Шевченка, 15, в смт Згурівка Броварського району.

За словами голови КОДА, загальна кошторисна вартість проєктів всіх шести дошкільних навчальних закладів складає 112 млн грн, куди входять кошти обласного бюджету Київської області, місцевих бюджетів та державного фонду регіонального розвитку.

Раніше «Погляд» повідомляв про зміну правила запису дітей до дитсадків.

Навчальні заклади впроваджують нові технології. Як повідомляв «Погляд», понад 30% шкіл  Київщини запровадили е-журнали та е-щоденники.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.