Справжнє життя Києва кипить на лавках: фотопроєкт без пафосу
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69984052_2384092611861612_1881261762309783552_n.jpg)
Український фотограф Євген Котенко кілька років знімав життя довкола однієї лавочки у Дніпровському районі Києва. Ось що з цього вийшло.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69811898_2384093238528216_7134531932443901952_n.jpg)
Проєкт "Лавочка" народився у фотографа вже після того, як він кілька років визирав з вікна та фотографував те, що відбувається, - розповів Котенко у The Village. Світлини фотограф представив на виставці у 2012 році.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70015754_2384092408528299_8900465692482994176_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70482836_2384092418528298_5822517632238092288_n.jpg)
Найулюбленішим своїм фото Євген називає те, де кілька пенсіонерів активно спілкуються на лавці. Автор говорить, що це було одна з перших світлин, без якої він би, ймовірно, і не почав проект.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/HVSsbPCe1hb4ziyUtFGxAQ-wide.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70738237_2384092331861640_499953825549910016_n-1.jpg)
Багато на фото різних "відпочивальників" та любителів випити.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69932395_2384092675194939_6986253585323393024_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70450376_2384092835194923_6112122810241384448_n.jpg)
А ще поліція.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69874113_2384092771861596_667231239677149184_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69761988_2384092328528307_2578216104115568640_n.jpg)