Спортивні вихідні на Васильківщині: медалей не перелічити
Минулі вихідні для Василькова і району відзначились чималим спортивним здобутком. Спортсмени вибороли нагороди на кількох заходах, що проходили 15-16 лютого на Васильківщині.
![Спортивні вихідні на Васильківщині: медалей не перелічити](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/photo_2020-02-17_11-46-36-2.jpg)
Так, 15 лютого у лікувально-оздоровчому комплексі «Хвиля» м. Василькова відбувся чемпіонат міста з плавання. У змаганнях брали участь 73 учасники. Наймолодшому спортсмену було всього 5 років. Усі учасники були нагороджені медалями.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/photo_2020-02-17_11-46-35-2.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/photo_2020-02-17_11-46-35.jpg)
Цього ж дня у спортивному залі Васильківської міської ДЮСШ проходило відразу дві події: у першій половині дня – Відкрита першість Васильківської ДЮСШ з дзюдо серед юнаків та дівчат 2010-11 р.н., а в другій половині дня – Відкритий чемпіонат Київської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2008-09 р.н.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/photo_2020-02-17_11-43-54.jpg)
У зазначених змаганнях взяли участь команди з Білої Церкви, Боярки, Бучі, Вишневого, Василькова, Ірпеня, Славутича, Житомира, Чернігова, Києва, Васильківського та Києво-Святошинського районів, а також із смт Коцюбинське, с. Дмитрівка, с. Свято-Петрівське, смт Іванків, смт Лютіж, смт Згурівка. Усього було 302 учасника. Найкраще виступили спортсмени Васильківської ДЮСШ, які завоювали 6 перших, 5 других та 11 третіх місць – загалом 22 медалі. Чемпіони були нагороджені золотими медалями, кубками, грамотами та футболками з клубною символікою, а призери – грамотами та медалями відповідних ступенів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/86311833_1421714177995686_3222658990349484032_n.jpg)
16 лютого завершилася Відкрита першість Васильківської районної організації ФСТ «Колос» АПК України з волейболу. У змаганнях «золото» вибороли спортсмени з Білоцерківщини, обійшовши свого основного конкурента – команду з Василькова – лише за додатковими показниками: за коефіцієнтом співвідношення м’ячів – 4 проти 3,25.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/86274052_2648467021869270_990824499643416576_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/86278078_2648468531869119_1628931733590114304_o.jpg)
Тож срібні медалі забрали волейболісти Василькова, а бронзові нагороди отримали спортсмени з Гребінок.
Підсумкова класифікація команд така:
1 місце – «Дрозди» (Білоцерківський район)
2 місце – «Васильків»
3 місце – «Гребінки»
4 місце – «Фастів»
5 місце – «Глеваха»
6 місце – «Ковалівка»
7 місце – «Калинівка»
8 місце – «Іванковичі»
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/86299201_2648469001869072_1411332893485039616_o.jpg)