Васильків

Спортивні вихідні на Васильківщині: медалей не перелічити

Минулі вихідні для Василькова і району відзначились чималим спортивним здобутком. Спортсмени вибороли нагороди на кількох заходах, що проходили 15-16 лютого на Васильківщині.

Так, 15 лютого у лікувально-оздоровчому комплексі «Хвиля» м. Василькова відбувся чемпіонат міста з плавання. У змаганнях брали участь 73 учасники. Наймолодшому спортсмену було всього 5 років. Усі учасники були нагороджені медалями.

Цього ж дня у спортивному залі Васильківської міської ДЮСШ проходило відразу дві події: у першій половині дня – Відкрита першість Васильківської ДЮСШ з дзюдо серед юнаків та дівчат 2010-11 р.н., а в другій половині дня – Відкритий чемпіонат Київської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2008-09 р.н.

У зазначених змаганнях взяли участь команди з Білої Церкви, Боярки, Бучі, Вишневого, Василькова, Ірпеня, Славутича, Житомира, Чернігова, Києва, Васильківського та Києво-Святошинського районів, а також із смт Коцюбинське, с. Дмитрівка, с. Свято-Петрівське, смт Іванків, смт Лютіж, смт Згурівка. Усього було 302 учасника. Найкраще виступили спортсмени Васильківської ДЮСШ, які завоювали 6 перших, 5 других та 11 третіх місць – загалом 22 медалі. Чемпіони були нагороджені золотими медалями, кубками, грамотами та футболками з клубною символікою, а призери – грамотами та медалями відповідних ступенів.

16 лютого завершилася Відкрита першість Васильківської районної організації ФСТ «Колос» АПК України з волейболу. У змаганнях «золото» вибороли спортсмени з Білоцерківщини, обійшовши свого основного конкурента – команду з Василькова – лише за додатковими показниками: за коефіцієнтом співвідношення м’ячів – 4 проти 3,25.

Тож срібні медалі забрали волейболісти Василькова, а бронзові нагороди отримали спортсмени з Гребінок.