Спортсмен з Київщини - призер всеукраїнських змагань з лижоролерів
4 серпня 2019 року в місті Біла Церква завершилися Всеукраїнські змагання з лижоролерів серед юнаків та дівчат, в складі команди Київської області взяли участь вихованці КЗ "Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67838373_2274912739257736_8962088122309410816_n.jpg)
Вихованець відділення лижних гонок Пелепей Павло у запеклій боротьбі посів друге місце на дистанції 7,5 км вільним стилем та третє місце в спринтерській гонці.
"Вітаємо нашого вихованця та тренерів відділення з вдалим виступом і бажаємо подальших перемог", - йдеться на сторінці спортліцею.