Спортсмен з Броварів - призер міжнародного турніру у Празі
Прага приймала міжнародний турнір Memoriál Josefa Odložila. У двох дисциплінах виступали українці, броварчанин Сергій Никифоров зумів потрапити до призової трійки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/Nykyforov-Sergij_LA_2.jpg)
У секторі для стрибків у довжину спортсмен з Броварів - Сергій Никифоров виконав три спроби, після чого завершив змагання. Проте результат 7,73 метри, показаний в них, дозволив посісти третє місце на турнірі в Чехії.