#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Ірпінь
Суспільство
Довкілля
Вода
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Сплав Тетеревом: вишкіл пам’яті легендарного ірпінського розвідника АТО Олександра Ніколайця

08.07.2020 Погляд

Ратіборівці, ірпінські афганці та атошники провели сплав по р. Тетерів. Це військове тренування вони присвятили пам’яті легендарного розвідника у зоні АТО Олександра Ніколайця.

Вишкіл відбувся на вихідних. У сплаві річкою взяли участь курсанти МПТК «Ратібор» (керівник Олексій Дубас).

До організації заходу долучилася Ірпінська регіональна організація ветеранів Афганістану та учасників АТО (очолює Ігор Панасюк).

Цей захід пройшов у дружній атмосфері. В його учасників була чудова можливість виявити свої здібності та вправність у приборканні водної стихії, злагодженість дій.

О. Ніколаєць

За ініціативи спілки сплав присвятили пам’яті Олександра Ніколайця (позивний «Ірпінь»), який відійшов у вічність на мирній землі.

Бойові побратими

Він був активним учасником Революції Гідності, добровольцем «Айдару», служив у 5-ій БТГр 81-ї ОАеМБр, обіймав посаду командира роти розвідки.

На війні Олександр став справжньою людиною-легендою. Тому вирішили щороку проводити військово-патріотичні заходи виховання молоді, присвячені його пам’яті.

Сьогодні такі особистості як Олександр – віддані сини своєї Батьківщини – є прикладом для наслідування.

Молодь має усвідомлювати, що рідну землю треба любити та завжди бути готовим захистити її від ворога.