Новини
Суспільство
Культура

Сьогодні видатному українському актору Анатолію Хостікоєву 70 років

У творчому доробку актора ролі в кінострічках "Камінна душа", "Дума про Ковпака", "Вавилон–XX", "Дім батька твого", "Контрзахід" та "Кому вгору, кому вниз".

Сьогодні видатному українському актору Анатолію Хостікоєву 70 років - зображення

15 лютого день народження святкує український актор Анатолій Хостікоєв. Цьогоріч видатному українському актору театру і кіно, народному артисту України, режисеру, антрепренеру та лауреату Шевченківської премії виповнюється 70 років.

Освіту майбутній актор здобув у Київському інституті театрального мистецтва імені Карпенка-Карого. А по завершенню навчання став актором Львівського театру ім. М. Заньковецької. Згодом перейшов до Київського академічного російського театру ім. Лесі Українки, а з 1980-го – актор Київського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка.

У 1999 році разом з Богданом Бенюком засновує Театральну компанію "Бенюк і Хостікоєв".

В Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка зіграв у виставах: "Дядя Ваня", "Загибель ескадри", "Моя професія – синьйор з вищого світу", "Благочестива Марта", "Санітарний день", "Мата Харі", "Фронт2, "Бунт жінок", "Енеїда" та багато інших.

Шалений успіх мали ролі в театральній компанії “Бенюк і Хостікоєв”: “Синьйор з вищого світу”, “Про мишей і людей”, “Біла ворона”, “Задунаец за порогом”, “Люкс для іноземців”, “Він – моя сестра”.

У кінодоробку актора ролі в фільмах: “Камінна душа”, “Дума про Ковпака” (“Карпати – Карпати”), “Вавилон–XX”, “Дім батька твого”, “Контрзахід”, “Кому вгору, кому вниз”, “Для домашнього огнища”, “Америкен бой”, в телесеріалі “Пастка” (знятий 1993-го, вийшов на екрани 1996 року, тоді ж удостоєний Державної премії України ім. Т. Г. Шевченка), “Роксолана. Володарка імперії”, “Мільйон у шлюбному кошику”, “Штемп”, “Віктор Робот” та інших.

Нагадаємо, в лютому художниці-шістдесятниці Любові Панченко виповнилося б 85 років.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.