Сьогодні у Вишгороді відбулась екологічна акція
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0406_Vyshgorod_VIKZ_prybyr3.jpg)
В результаті інційованого Вишгородським історико-культурним заповідником прибирання в рамках #TrashTagChallenge було впорядковано територію в історичному куточку міста
«Зробимо Вишгород чистим разом!»– під таким гаслом співробітники Вишгородського історико-культурного заповідника разом з іншими небайдужими жителями Вишгорода впорядкували територію біля храму Бориса і Гліба - навели порядок в історичній частині міста. Таким чином вони долучились до #TrashTagChallenge. Саме там знаходяться історичні вали, які стали фактично сміттєзвалищем. Втім, відсьогодні все по-іншому – вивезено десятки мішків зі сміттям.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0406_Vyshgorod_VIKZ_prybyr1.jpg)
Організатори акції: Вишгородська міська рада, Вишгородський історико - культурний заповідник, Туристичний кластер Вишгород, Громада Церкви Святих Бориса і Гліба. В акції взяли участь і представники Київської обласної організації Товаристава Червоного хреста.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0406_Vyshgorod_VIKZ_prybyr5.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0406_Vyshgorod_VIKZ_prybyr2.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0406_tserkva_pryb2.jpg)