#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Довкілля
За кордоном

Сміх і гріх: у британському зоопарку матюкаються папуги

30.09.2020 0 Бобрик1 Юлія1 0

Птахів, які не лише лаялися та обзивалися, але ще й після чергової порції непристойностей голосно сміялися, відправили на ізоляцію.

Фото: Facebook/Lincolnshire Wildlife Park

У парку дикої природи в британському графстві Лінкольншир довелося ізолювали від людського ока (і вух, звичайно ж!) п'ятьох папуг жако, бо вони безбожно матюкалися.

«Чим більше вони лаються, тим більше ти смієшся, через що вони ще більше лаються», – розповів в інтерв'ю Linkolnshire Live керівник зоопарку Стів Ніколс.

Один папуга лаявся, інший – сміявся, і так по колу

Те, що співробітники парку починали реготати кожен раз, коли чули образи, лише розохочувало птахів. Тож недивно, що з часом папуги навчилися ще й копіювати людський сміх, в результаті один папуга лаявся, інший – починав сміятися, і так по колу.

«І раптом це стало схожим на клуб літніх робітників, де всі матюкаються та сміються», – додав керівник зоопарку.

І хоча, як пише таблоїд Sun, відвідувачі не були проти папужої лайки, адміністрація все ж вирішила ізолювати птахів від суспільства, адже на вихідних до парку приходить чимало дітей.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3386679071368860&id=257906397579492

Замість п’яти – 250 невихованих птахів?

Єдине, що тривожить керівництво зоопарку, як стало відомо ВВС, аби невиховані папуги не навчили інших птахів лаятися.

«Якщо вони навчать інших поганим словами, і в результаті у нас буде 250 птахів, які матюкаються, я не знаю, що ми будемо робити», – додав Стів Ніколс.

Де папуги навчилися лаятися?

Швидше за все, за словами керівництва зоопарку, всіх грубих виразів папуги нахапалися від своїх колишніх господарів. Птахів принесли до зоопарку місцеві жителі, яким їхні вихованці під час карантину встигли набриднути.

Нагадаємо, минулоріч мережу шокували світлини того, як транспортують папуг в Епіцентрі.