"Скверу бути!". Депутати Вишневого підтримали петицію
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61880985_441963796363683_8866180072365621248_n.jpg)
30 травня у Вишневому провели чергову 38 сесію міської ради. Засідання тривало близько трьох годин, на якому депутати розглянули ряд питань: 11 основних та 50 земельних.
Особливу увагу привернули петицій, які набрали найбільшу кількість голосів. Перша - Облаштування сквер біля ЗОШ №4 по вул. Машинобудівників, подана від активіста Андрія Орленка. Жителі вимагають мораторій на будь-яку забудову на даній ділянці землі. Друга - підтримати приєднання Вишневого до Києва. Ініціатор: Сергій Рінзберг. На думку автора, це має вирішити ряд проблем у місті: медичне обслуговування; будівництво дитсадків, шкіл та лікарень; ціни на проїзд в транспорті, пільги для пенсіонерів та інші.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/0-02-0a-de6acd0193000f19e1ddf3853a51111eb2d67e85ecab9f3389f8d1638fc45b0d_c530b94d.jpg)
Мер міста Ілля Діков разом з депутатами позитивно відгукнувся на першу петицію, зазначаючи, що рішення про надання дозволу на забудову взагалі знято з сесії, але відмовили у другій, пояснюючи це тим, що переважна більшість жителів Вишневого проти приєднання до Києва. Хоча петиція про Сквер не виносилася до порядку денного та не ставилися на голосування, а лише була обговоренні словесно.
Як пояснив секретар міськради Сергій Пишний, не голосували, бо нема проекту рішення та кошторису з приводу облаштування на даній землі Скверу. Проте, депутат Вишневої міської ради Сергій Нагорняк був іншої думки.
"Петиції лише розглянули, а можна було поставити на голосування. Механізм такий: міський голова включає в порядок денний цю петицію і депутати вирішують "за" чи "проти"", - зауважив він.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/0-02-0a-b89a364d431e1988c3f2192b69e019e27988f3d9cd09a0733196e3890639b378_5fc27308.jpg)
Варто зазначити, що хоч очільники міста пообіцяли Андрію Орленку, що навряд чи на наступні сесії будуть виноситися питання щодо передачі її в суборенду, але громада міста скептично ставиться до таких заяв, адже всі добре пам'ятають як тривала боротьба за парк у 10 га.
Зі свого боку, Андрій Орленко, попри всі настрої, наголосив: "Скверу бути!".