Скотомогильник просто неба на Обухівщині
Мешканці Дерев’яни, села що на Обухівщині, навпроти виїзду з населеного пункту, знайшли більше десятка коров’ячих скелетів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/59380750_639373259822594_1473016921732415488_n.jpg)
Черепи та інші останки великої рогатої худоби хтось залишив неподалік повороту з села. Їх побачила мешканка - Тетяна Шимоненко. Після чого дівчина опублікувала цю інформацію на своїй сторінці у ФБ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/58916896_2318658548423919_7213036057644761088_n.jpg)
Невідомо, скільки ці тваринні кістки там пролежали та ким вони були туди завезені, однак ця сумнівна «утилізація» аж ніяк не вписується у санітарні норми сучасного тваринництва.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/59039461_443789509733438_6549931736078221312_n.jpg)
Сподіваємось, що найближчим часом компетентні органи застосують усі необхідні заходи щодо прибирання цього тваринного кладовища просто неба.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/59615892_811851219190947_6311128307425345536_n.jpg)