#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
Київ

Скільки ялинок принесли до столичних пунктів прийому

04.02.2021 0 Оксана Кириленко 0

Кияни мали змогу утилізувати новорічні ялинки із 1 січня 2021 року.

Фото: Управління екології та природних ресурсів КМДА

У місті працювали 15 пунктів збору ялинок (в кожному районі).

У цьому році районними КП УЗНами КО "Київзеленбуд" - зібрано 6,5 тисяч ялинок. Дерева перероблять на тріску в спеціальному тріскоподрібнювачу і використають навесні для зберігання водного балансу лунок вічнозелених рослин у місті.

Працювали пункти до 1 лютого, але якщо громадяни не встигли принести ялинку, то фахівці її приймуть у будь-який час, попередньо зв’язавшись з ними за контактними телефонами.

Фото: Управління екології та природних ресурсів КМДА

За шість років роботи столичних пунктів прийому, було зібрано близько 40 тисяч ялинок.

Також в Управлінні екології та природних ресурсів КМДА зазначили, що в цьому році було утилізовано менше ялинок, ніж торік. На те є кілька причин: більше людей ставлять вдома штучні ялинки; трендом останнім років є живі дерева у горщиках; цього року багато хто взагалі відмовився від хвойних символів Нового року та звичайно, у звязку з попередженням захворювання коронавірусом мешканці були більше обережні та обмежували соціальне контактування.

Як повідомляв «Погляд», за останні декілька років через незаконну вирубку лісу Україна зазнала 1 млрд грн збитків. До слова, у 2020-му в Україні збільшилася кількість скарг про екологічні порушення.

Також нагадаємо, що наприкінці минулого року Кабмін обмежив вирубку лісу в Карпатах.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.