#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бориспіль
Пожежі

Скільки пожеж сталося в Борисполі за минулий рік

22.02.2019 Оксана Кириленко 0

Під час звіту представників цивільного захисту населення начальник Бориспільського РВ ГУ ДСНС у Київській області Юрій Овдієнко повідомив, що у місті Бориспіль за минулий рік сталося 109 випадків загорання. Станом на 20 лютого на території міста сталося 9 пожеж та 2 випадки загорання автомобіля, одна людина загинула. Основні причини загорання – коротке замкнення електромережі, необережне поводження з вогнем, підпал, несправність пічного опалення. Також Овдієнко зазначив, що пожежникам Борисполя катастрофічно не вистачає пожежних драбин, а ті які є досягають лише 9-ого поверху. На що міський голова Борисполя повідомив, що у місті заборонено будувати будинки вище 10 поверхів. А ті хмарочоси, які з'явилися мають дозвіли на це ще із 2004 року. Проблему загорання стихійних сміттєзвалищ озвучив головний пожежник Борисполя.
"Як тільки починається весна, так розпочинається горіння сміттєзвалища поблизу аеропорту Бориспіль. Щоб погасити пожежу на сміттєзвалищі потрібна важка техніка, тому що воно горить в середині і вода не здатна погасить вогонь", - підкреслив Юрій Овдієнко.
На що Анатолій Федорчук повідомив, що для боротьби із стихійними сміттєзвалищами потрібно створити  спеціальну державну програму .
"Це дуже величезна проблема і власними силами ми її ніколи не зрушимо з місця".
  Фото "Телеканал Бориспіль"