СК Гатне - чемпіон Київщини з футзалу
22 лютого 2020 року, у Броварах, в чудовому залі Броварського вищого училища фізичної культури (БВУФК) відбулися матчі фінальної частини чемпіонату Київської області з футзалу.
“ПОГЛЯД” писав про результати жеребкування, яке було проведено напередодні.
У першому півфіналі зійшлися ФК Біла Церква – ФК Бровари (м.Бровари та Броварський район). Після двох різних по грі таймах, зі свистком арбітра було зафіксовано нічийний результат - 2:2 (0:2). А в серії післяматчевих ударів влучнішими були господарі майданчика, гравці з Броварщини - 3:2.
У другому півфінальному протистоянні між "Джуніорсом" зі Шпитьок та СК Гатне, був зафіксований переможний рахунок на користь СК Гатне - 4:2.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87152856_216378526429199_3507221881042239488_n.jpg)
Гра за 3-тє місце:
ФК Біла Церква - "Джуніорс" (Шпитьки) _3:4
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-22_18-33-100.jpg)
ФІНАЛ:
ФК Бровари - СК Гатне _2:6
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-22_18-33-09.jpg)
Після фінального поєдинку відбулася урочиста церемонія нагородження, у якій взяли участь голова Київської обласної асоціації футболу Андрій Засуха, голова комітету футзалу КОАФ Микола Логвин, представники міських та районних федерацій. Для всіх присутніх виступив місцевий художній колектив "Броварчаночка".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/7778809.jpg)
Фото та відео інформаційної агенція "ПОГЛЯД"