Шулявський міст – примарна споруда для киян
З офіційного відкриття Шулявського шляхопроводу пройшло понад два тижні.
Першим мостом проїхав мер Кличко в костюмі Миколая "Міст - це жива конструкція", - сказав журналістам Кличко, відповідаючи на питання: чому міст трясеться? Також показово на мосту їздили 30-тонні крузовики. "Ми ми з будівельниками стояли під мостом. Є в них така традиція," – додав мер.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/DD85BE7F-4469-4CB5-ADA8-99806E3EB85D.jpeg)
Як повідомляє "СтопКор", через порушення технології вийшов ідеально хвилястий міст.
То чому мерія так квапилася із відкриттям та в чому тут небезпека?
Шулявський міст – один з найдорожчих у світі, на 700 кв м витратили понад 1 млрд гривень.
Відомо, що проєкт Шулявської розв'язки має дві черги. Перша, яку вже здали на 80%, – це будівництво шляхопроводу з пандусами, два лівоповоротних з'їзди та два правоповоротних , а також тротуари й пішохідні переходи. Проте, ми наразі може спостерігати лише напрямок "рух прямо". Яскраво видно перевтілення "втомленого" мосту на фото.
А це затверджена схема.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/62DCBE02-07B6-49F8-84FA-E28E298D6807.jpeg)
"Усю розв’язку плануємо завершити до літа наступного року. На шляхопроводі вже змонтували освітлення, заасфальтували проїжджу частину, нанесли на полотно тимчасову розмітку", – зауважив Кличко.
Хоча за словами транспортного інженера Віктора Петрука, за ці 80% вже готового об’єкту взаплачено 104% вартості першої черги.
Для другої черги, однієї із так званих пелюсток цієї розв’язки, необхідно повністю знести 5-й цех Першого київського машинобудівного заводу, де збудують ще одну, вже третю пелюстку розв'язки.
Як виявляється, про плани знищення цеху керівництво заводу дізналося вже тоді, коли проєкт було затверджено і почалися підготовчі роботи з будівництва, тому такі дії будуть незаконними. До того ж Фонд держмайна, у власності якого знаходяться 100% акцій цього промислового гіганта, теж такого дозволу не надавав.
"Є певна група людей, яка знаходиться у змові з метою відчуження цього заводу і будівництва на його місці великого житлового комплексу, ось це головна проблема того, що місто реалізує такий недосконалий проект", – вважає Віктор Петрук.
Тож українцям лишається докачекатися літа, щоб побачити чи дісно вийде обіцяний повноцінний шляхопровід.
Фото: Шулявський міст; Інформаційний портал "СтопКор"