Штраф до 3400 грн: в Бородянці виборець розірвав бюлетень
Чоловіка, який на виборчій дільниці пошкодив свої бюлетені, притягнуть до адміністративної відповідальності.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/26_byuleten.jpg)
Про це повідомили на Facebook-сторінці Бородянка поліція.
Виборця, який розірвав свої бюлетені, правоохоронці виявили 25 жовтня на одній із дільниць в Бородянці. Відносно порушника складено адміністративний протокол за статтею 212-23 КУпАП, санкція якої тягне за собою накладання штрафу від ста до двохсот неоподаткованих мінімумів громадян.
Нагадаємо, мінімум доходів громадян, з якого не стягується податок, – грошова сума розміром у 17 гривень. Таким чином мешканцю Бородянки доведеться заплатити штраф від 1700 до 3400 грн.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/26_byuleten2.jpg)
Пояснення причини таких дій чоловіка не надається.
Як писав «Погляд» раніше, явка на цьогорічних місцевих виборах на Бородянщині була дуже малою, не проголосувала навіть половина виборців.