Новини
Гостомель
Суспільство
Київщина-суспільство

Сховище навчального закладу в Гостомелі забезпечили якісною питною водою

Завдяки допомозі держави та благодійників, ліцей зміг провести ремонт та розпочати новий учбовий рік.

Сховище навчального закладу в Гостомелі забезпечили якісною питною водою - зображення

У ліцеї №1 Гостомельської селищної ради встановили фільтр зворотного осмосу для забезпечення учнів якісною питною водою в сховищах закладу. Про це повідомили на Facebook-сторінці Благодійного фонду "Перемога України".

"Ліцей було серйозно пошкоджено під час окупації російськими загарбниками на початку повномасштабного вторгнення. Завдяки допомозі держави та благодійників, ліцей зміг провести ремонт та розпочати новий учбовий рік", –

Благодійний фонд "Перемога України"

Варто зазначити, що в закладі цьогоріч навчається 1764 дитини, з них 200 очно. Саме стільки дітей вміщає перша відремонтована та підготована частина сховища під час повітряних тривог. Наразі триває ремонт другої частини, що дасть змогу вміщати в сховищі вже 500 дітей.

Тепер же діти будуть мати змогу пити чисту воду у разі необхідності, завдяки фільтру для очищення води. Також,  було встановлено 3 накопичувальних ємностей для забезпечення необхідного запасу питної води для школярів - до 100 літрів.

Читайте також матеріали "Погляду" про те, де в Гостомелі плетуть зимові маскувальні сітки для військових та про жіночий клуб підтримки в громаді.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.