Школи не буде: у Броварах відбулася нарада щодо відкриття ЗОШ на базі БВУФК
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/20200130_132255-2000x1500.jpg)
30 січня у Броварському вищому училищі фізичної культури було скликано нараду трудового колективу щодо відкриття загальноосвітньої школи на базі БВУФК.
Нагадаємо, що влада міста анонсувала підготовку до роботи з відкриття ЗОШ на базі БВУФК та було направлено відповідного листа до керівництва області, про що раніше писав "ПОГЛЯД".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/20200130_132719-2000x1500.jpg)
На нараді були присутні: керівництво спортзакладу, радник міського голови, тренери, вчителі, колишні директори спортивного училища та представники громадськості. Відвідав збори і кореспондент "ПОГЛЯДу".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/20200130_135318-2000x1500.jpg)
Вислухавши працівників спортучилища, стало зрозуміло, що вони такі зміни та ініціативу влади міста не підтримують. Було зазначено, що навчальні, виховні та спортивні моменти надто різняться.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/20200130_140430-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/20200130_135418-2000x1125.jpg)
Радник міського голови Григорій Голубовський погодився, що рішення по відкриттю ЗОШ зробили не розібравшись у ситуації та зазначив, що до них (керівництва міської ради) надійшла інформація, начебто у БВУФК є порожні класи, які можна заповнити місцевими школярами. Звідки надійшла така інформація незрозуміло, її джерело не озвучили.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/20200130_144447-2000x1500.jpg)
Загалом збори проходили дуже емоційно, працівники БВУФК наголошували на тому, що влада Броварів не переймається проблемами спортучилища і згадує їх тільки у своїх інтересах. Дісталося "на горіхи" і начальнику відділу спорту Броварської міської ради Дмитру Рожкову (на зборах його не було), який є вихованцем училища. Зокрема, наголосили, що комунікація між очільником спорту Броварів та БВУФК майже відсутня.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/20200130_144649-2000x1500.jpg)
Обласне керівництво спортзакладу також не підтримало таку ініціативу міськради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/20200130_135607-2000x1500.jpg)
Отже, як підсумок загальноосвітньої школи на базі БВУФК не буде… принаймні поки що.
Руслан Семенець, інформаційна агенція "ПОГЛЯД"