Новини
Київщина
Бровари
Суспільство
Київщина-суспільство

Школи не буде: у Броварах відбулася нарада щодо відкриття ЗОШ на базі БВУФК

30.01.2020 Руслан Семенець 0

30 січня у Броварському вищому училищі фізичної культури було скликано нараду трудового колективу щодо відкриття загальноосвітньої школи на базі БВУФК.

Нагадаємо, що влада міста анонсувала підготовку до роботи з відкриття ЗОШ на базі БВУФК та було направлено відповідного листа до керівництва області, про що раніше писав "ПОГЛЯД".

Під час реєстрації учасників наради. ФОТО ІА "ПОГЛЯД"

На нараді були присутні: керівництво спортзакладу, радник міського голови, тренери, вчителі, колишні директори спортивного училища та представники громадськості. Відвідав збори і кореспондент "ПОГЛЯДу".

Під час зборів. ФОТО ІА "ПОГЛЯД"

Вислухавши працівників спортучилища, стало зрозуміло, що вони такі зміни та ініціативу влади міста не підтримують. Було зазначено, що навчальні, виховні та спортивні моменти надто різняться.

Заслухали працівників БВУФК. ФОТО ІА "ПОГЛЯД"
Обговорення. ФОТО ІА "ПОГЛЯД"

Радник міського голови Григорій Голубовський погодився, що рішення по відкриттю ЗОШ зробили не розібравшись у ситуації та зазначив, що до них (керівництва міської ради) надійшла інформація, начебто у БВУФК є порожні класи, які можна заповнити місцевими школярами. Звідки надійшла така інформація незрозуміло, її джерело не озвучили.

Обговорення. ФОТО ІА "ПОГЛЯД"

Загалом збори проходили дуже емоційно, працівники БВУФК наголошували на тому, що влада Броварів не переймається проблемами спортучилища і згадує їх тільки у своїх інтересах. Дісталося "на горіхи" і начальнику відділу спорту Броварської міської ради Дмитру Рожкову (на зборах його не було), який є вихованцем училища. Зокрема, наголосили, що комунікація між очільником спорту Броварів та БВУФК майже відсутня.

Директор БВУФК Олександр Чигирин оголосив про позицію обласного керівництва. ФОТО ІА "ПОГЛЯД"

Обласне керівництво спортзакладу також не підтримало таку ініціативу міськради.

Президія зборів. ФОТО ІА "ПОГЛЯД"

Отже, як підсумок загальноосвітньої школи на базі БВУФК не буде… принаймні поки що.

Руслан Семенець, інформаційна агенція "ПОГЛЯД"